První dětská optika v Praze

Projekt „První dětská optika v Praze“ vznikl za podpory společnosti Lunettes optika s.r.o. a společnosti MK Optik pana Víta Kolínského. Obě firmy se věnují oční optice dlouhá léta a myšlenka specializované optiky pro děti je posunuje v tomto poslání, pomáhat lidem s očními vadami, o kus dál.

První dětská optika v Praze je zaměřena na pacienty od 7 měsíců. Již v tomto raném věku je velmi důležité odhalit počínající oční vady a doporučit vhodné dioptrické brýle. Úzce spolupracujeme s Ortoptikou Dr. Očka paní Mgr. Hamplové, která se nachází ve stejném patře jako naše optika. Setkáváme se s nejrůznějšími potřebami malinkých zákazníků a uvědomujeme si váhu a důležitost správné korekce, hlavně u těch nejmenších. U dětí v předškolním věku se zrak teprve vyvíjí, proto klademe důraz na správné zhotovení brýlí a snažíme se rodiče informovat o všem, co je zajímá a potřebují znát.

V naší dětské optice Vám nabízíme výběr z více než 900 kusů modelů dioptrických a slunečních brýlí. Od elegantních, klasických, přes sportovní, až po extravagantní modely různých značek. Mezi nejoblíbenější značky patří např. Vogue, Gucci, Tommy Hilfiger, Čtyřlístek, Disney, Eschenbach, RayBan, Rodenstock, Esprit, Salice, Active a pod. Protože myslíme na bezpečí a pohodlí Vašich ratolestí, velká část z těchto modelů je vyrobena z  pružných materiálů, které jsou vhodné především pro předškolní děti, které potřebují pro své nosánky a pro svá ouška příjemné, bezpečné a anatomicky správně tvarované brýle. Další velkou část naší nabídky tvoří vysoce kvalitní titanflexové obruby značky Eschenbach, které vynikají svojí flexibilitou a odolností proti rozbití. Značkové obruby nabízíme i v dámských a panských variantách, takže i rodiče a dospělí si u nás mohou vybrat své brýle.

Aby brýle byly opravdu kvalitní optickou pomůckou, je velmi důležitý výběr vhodných dioptrických skel. Naším předním dodavatelem je česká firma Omega Optix, se kterou máme výborné, dlouholeté zkušenosti. Poradíme Vám, která brýlová skla jsou vhodná právě pro Vás a Vaše děti. Jsme schopni Vám nabídnout brýlová skla tenčená, odolná proti poškrábání, samozabarvovací a také trvale zabarvená dioptrická skla do slunečních brýlí, ale i multifokální, bifokální a speciální brýlová skla. Náročnějším zákazníkům doporučíme dioptrická skla japonské výroby zn. Nikon, jejichž předností je extrémní vytvrzená povrchová vrstva a perfektní optické vlastnosti.

Přijďte se podívat do První Dětské optiky v Praze. Čeká Vás zde příjemné prostředí a vyškolený personál, který Vám nabídne pomocnou ruku při správném výběru očních pomůcek pro Vaše děti.